Kim Kardashian, chociaż nazywana królową makijażu i naprawdę trudno zaszkodzić jej pozycji — to przecież ona rozsławiła słynne konturowanie, rozpoczęła trend na rozświetlenie, a teraz promuje matowe makijaże w stylu lat 90. – w rzeczywistość nie jest profesjonalną wizażystką. Za jej makijaże odpowiada szereg specjalistów z Mario Dedivanovicem na czele.

Kim Kardashian zaliczyła kolejną wpadkę ze zdjęciem

Kim, dla której makijaż jest najważniejszym elementem outfitu, rzadko kiedy z niego rezygnuje. Wszystkie jej wyjścia spotykają się z ogromnym zainteresowaniem paparazzi, wiec celebrytka korzysta z pomocy profesjonalistów nawet na co dzień. Miała więc wiele okazji na przyjrzenie się ich pracy i naukę profesjonalnych sztuczek.

Kylie Jenner i Khloe Kardashian. Robią makijaż pod wpływem alkoholu

Ostatnio Kardashian-West opublikował selfie w charakterystycznym dla siebie makijażu w kolorach ziemi — można więc było pomyśleć, że to dzieło jej ulubionego makijażysty Dedivanovica, jednak nic bardziej mylnego! Okazało się, że celebrytka zdecydowała się sprawdzić swoje umiejętności i sama wykonała swój makijaż. Użyła do tego kosmetyków jej marki KKWBeauty.

Kim Kardashian ma szósty palec. O zdjęciu, które rozwiało wszelkie wątpliwości

Post spotkał się z wieloma ironicznymi komentarzami użytkowników, którzy zwrócili jej uwagę, że większość kobiet sama robi swój make-up i nie ma w tym nic wyjątkowego. I rzeczywiście, trudno nie przyznać im racji. Znalazła się jednak też grupa jej fanów, którzy docenili jej starania.

Oszałamiająco!

Wygląda idealnie

Wow, naprawdę bardzo dobrze!

 

Co o tym myślicie? Dedivanovic powinien obawiać się o swoją pozycję?