Kim Kardashian wie jak wyznaczać makijażowe trendy. W końcu to ona stała się jedną z pierwszych miłośniczek konturowania twarzy, z której dziś korzystają wszystkie makijażystki. Tym razem celebrytka chce powtórzyć sukces, ale nowy pomysł spotkał się z mieszanką reakcją ze strony jej fanów…

Propozycja Kim jest oczywiście związana z jej kosmetycznymi nowościami KKW Beauty. Jej najnowszym dziełem jest podkład. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Kim proponuje, by nie ograniczać się z jego stosowaniem wyłącznie do twarzy, szyi i dekoltu.

TEN KOSMETYK TO TAJNA BROŃ MEGHAN MARKLE. MOŻESZ KUPIĆ GO W POLSKIEJ DROGERII

Twierdzi, że formuła jej najnowszych kosmetyków została stworzona w taki sposób, by poprawić odcień skóry, zatuszować niedoskonałości i zapewnić doskonałe wykończenie . Tak więc, Kim zachęca, by aplikować podkład… na całym ciele.

Cała kolekcja jej najnowszych kosmetyków obejmuje Skin Perfecting Body Make Up Foundation – dostępne w 7 odcieniach oraz Skin Perfecting Body Schimmer – można wybierać spośród 3 odcieni. Kim zapewnia, że formuły są wodoodporne i trwałe, dzięki czemu podkład utrzymuje się przez cały dzień. Niestety żaden z najnowszych kosmetyków nie posiada filtrów UV, więc stosowanie go w gorące upalne dni jest raczej nie najlepszym pomysłem.

SEKRET GŁADKIEJ SKÓRY HILARY DUFF TO JEDEN KOSMETYK. WIZAŻYSTA ZDRADZA SZCZEGÓŁY