Kim Kardashian to prawdziwa królowa makijażu, a jej marka KKW Beauty stała się poważną konkurencją dla kosmetycznego imperium jej siostry, z powodzeniem wyznaczając makijażowe trendy. Teraz promuje make-up w stylu lat 90.

Khloe Kardashian z córką. Promują gorący trend

Podkłady do ciała, bielizna wyszczuplająca, czy kosmetyki kolorowe – trzeba przyznać, że Kardashian jest naprawdę przedsiębiorcza i bez skrupułów wykorzystuje medialny sukces do pomnażania swojej gigantycznej już fortuny.

Celebrytka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła właśnie nową kolekcję jej marki KKW Beauty — The Matte Smoke & Matte Cocoa Collections. Po kosmetykach inspirowanych ogniem, w której celebrytka postawiła na mocne, wakacyjne kolory przyszedł czas na wygaszone, matowe odcienie.

Ashley Graham pozuje bez makijażu! Odważna?

Kardashian zdradziła, że inspiracją dla stworzenia kolekcji były matowe makijaże lat 90., kontrastujące z modnymi obecnie rozświetleniami. Kolekcja będzie oparta na lekkich, matowych formułach w kolorach ziemi, bo to właśnie z makijażem w tych barwach najczęściej kojarzona jest gwiazda.

The Matte Smoke & Matte Cocoa Collections składa się z palet dziesięciu cieni do powiek, sześciu pomadek, sześciu konturówek i pięciu kredek do oczu. Jej premiera odbędzie się 16 sierpnia.

Jak myślicie, Kardashian ożywi trend na matowy makijaż?