Nowy rok to czas kiedy rozpoczynamy wdrażać w życie nasze nowe postanowienia, a wiele z nich może dotyczyć urody, np. mniej makijażu na co dzień? Na taki pomysł wpadła jedna z amerykańskich piosenkarek…

ZOBACZ TEŻ: DOROTA RABCZEWSKA BEZ MAKIJAŻU. „UZNAŁAM, ŻE PORA NA ODWAŻNE KROKI”

Here Comes to Change to jej piosenka, która chyba dobrze odzwierciedla noworoczne plany. Kesha postanowiła, ze 2019 rok będzie dla niej czasem, w którym pożegna się z mocnym makijażem i postawi na bardziej naturalny wygląd.

Gwiazda właśnie opublikowała zdjęcie, na którym z dumą prezentuje swoje śliczne piegi. Jak sama przyznaje nie ma zamiaru dłużej ukrywać ich pod mocno maskującym podkładem. W tym roku moim postanowieniem jest kochać samego siebie – napisała pod zdjęciem.

Kesha nie jest pierwszą gwiazdą, która postanowiła pokazać swoje naturalne piękno. W zeszłym roku wiele celebrytów zdecydowało się pokazać swoją naturalność. Wśród nich znalazła się chociażby Christina Aguilera , a nawet Kylie Jenner ! I oczywiście Meghan Markle, która zainspirowała wiele kobiet, by przestały wreszcie zakrywać, to co jest zdecydowanym atutem wielu kobiet – piegi !

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. „MINA MÓWI SAMA ZA SIEBIE”

Co Wy na to?