Dla wszystkich osób, którym najnowsze trendy w zimowym makijażu nie do końca przypadły do gustu i szukają czegoś bardziej wyrazistego, mamy dobrą wiadomość. Katy Perry właśnie pokazała własną interpretację świątecznego wyglądu.

Wszystko za sprawą najnowszego singla Katy Perry Cozy Little Christmas, w którym piosenkarka przywołuje świąteczny klimat – jest ubrana w czerwony strój Mikołaja, ma fryzurę imitującą drzewko świąteczne i zachwyca oryginalnymi makijażami.

Katy Perry w najmodniejszym makijażu sezonu. Pasuje do jej nowej fryzury?

Makijażysta gwiazdy Anthony Nguyen i fryzjerka Iggy Rosales udostępnili kilka zakulisowych zdjęć przedstawiających świąteczne stylizacje Katy Perry. Na pierwszym miejscu znalazł się oryginalny makijaż oczu nawiązujący do świątecznych biało-czerwonych cukierków. Nie zabrakło też klasycznych elementów. Dopełnieniem są długie, sztuczne rzęsy, szminka w jaskrawym odcieniu i kilka dorysowanych piegów.

Drugą propozycją jest błyszczący makijaż z doczepionymi srebrzystymi kryształkami do powiek. W tym przypadku uzupełnieniem również są długie sztuczne rzęsy i elegancka, ponadczasowa czerwona szminka – jak widać niektóre elementy nigdy się nie zmieniają.

Katy Perry próbuje wtopić się w tłum. Bez mocnego makijażu trudno ją rozpoznać

Katy Perry kolejny raz udowadnia, że lekkie odświeżenie klasycznych makijażowych trików może dać zupełnie nieoczekiwany efekt.