Euphoria to nowy serial HBO, który odbił się głośnym echem na całym świecie. Seria naprawdę szokuje, bez ogródek pokazując brutalny świat wkraczanie w dorosłość – świat narkotyków, seksu i przemocy. Choć wielu zarzuca mu przesadę i zbyt wielką brutalność, równie wielu ceni go za autentyczność i łamanie tabu.

Tie-dye. Trend, który zawładnął makijażem

Euphorie śmiało można uznać za jedno z najbardziej kontrowersyjnych dzieł ostatnich lat. Mimo to (lub właśnie dzięki temu) seria zyskała liczne grono fanów na całym świecie. Pokochali oni serię za otwartość i odwagę, a także autentycznych bohaterów. Młodzi aktorzy zyskali bowiem wielkie uznanie, zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Świetnie sportretowali bohaterów, radząc sobie z naprawdę trudnymi scenami – gwałtów, ostrych scen seksu, czy zażywania narkotyków.

Uznanie zyskały także oryginalne stylizacje ich postaci, a niebanalne, wręcz awangardowe makijaże podbiły świat beaty, zyskując spore grono naśladowców. Wśród nich znalazła się nawet piosenkarka Katy Perry.

Makijaż inspirowany skorupą żółwia?! Jest piękny!

Dziełem pochwalił się jej makijażysta Michael Anthony, który opublikował zdjęcie piosenkarki na swoim profilu w social mediach. Różowy cień do powiek ozdobiony brokatem i kryształkami świetnie wpisał się w cukierkowy wizerunek gwiazdy.

Perry prezentowała się naprawdę zachwycająco — makijaż pięknie komponował się z jej jasnymi włosami, tworząc iście czarujące połączenie.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Piosenkarka wręcz hipnotyzowała spojrzeniem. Spójrzcie sami.