Rodzina królewska dla wielu mieszkańców Wielkiej Brytanii jest wzorem do naśladowania. Media uwielbiają nowinki o nich i z chęcią dzielą się informacjami ze swoimi czytelnikami. Księżna Kate Middleton jest ulubienicą na królewskim dworze. Kobiety często inspirują się jej stylem, który opisywany jest jako elegancki i klasyczny.

Absurdalny test na szczupłość. Kobiety robią ze szminką coś bardzo dziwnego

Kate Middleton

Brytyjki uwielbiają styl księżnej Kate, ponieważ bardzo często pojawia się w ubraniach, na które mogą sobie pozwolić przeciętni mieszkańcy, np. w ostatnim czasie mogliśmy ją zobaczyć w sukience z Zary, która pochodziła z tegorocznej kolekcji. Jednak nie tylko ubrania księżnej inspirują młode kobiety. Okazuje się, że ufają również jej wyborom kosmetycznym. Nic dziwnego, księżna Kate korzysta jedynie ze sprawdzonych kosmetyków, które sprawdzają się jej od kilku lat. Gdy tylko wspomni o jakimś produkcie, zaczyna się on bardzo szybko wyprzedawać. Tak jest chociażby z ulubioną pomadką.

Szminka na zębach i cienie pod oczami. Dziewczyna demaskuje instagramowe modelki

Ulubiona pomadka księżny Kate

Zarówno stylizacje, jak i makijaż oraz fryzury muszą wpisywać się w zasady królewskiego protokołu. Biorąc pod uwagę etykietę, makijaż Kate Middleton zawsze jest stonowany. Królują w nim brązy i odcienie nude. Jeśli chodzi o pomadki, księżna Kate ma swoją ulubioną. To produkt Bobbi Brown w odcieniu Sandwash Pink. Pomadkę tę miała na ustach chociażby w dniu swojego ślubu. Od tamtej pory kolor ten jest absolutnym bestsellerem marki. Kobiety chętnie po niego sięgają mimo upływu lat. Odcień ten znajduje się również w ofercie Bobbi Brown w Polsce. Cena pomadek tej marki oscyluje w granicach 120 zł. Czy Wy również chciałybyście wypróbować jeden z ulubionych kosmetyków Kate Middleton?