Kat Von D Beauty to odważna marka, w ofercie której znajdziecie kompletną kolekcję kosmetyków do makijażu: oczu, cery i ust. Niezwykłe opakowania, zaprojektowane przez Kat, nadają tej kolekcji oryginalny i autentyczny charakter. Kat od lat jest weganką i z założenia żaden z produktów nie jest i nigdy nie będzie testowany na zwierzętach. Na nowości od znanej tatuażystki czekają kobiety na całym świecie! Dzisiaj przychodzimy z dobrą wiadomością.

ZOBACZ: KAT VON D BEAUTY W POLSCE. CO KUPIMY, GDZIE, KIEDY I ZA ILE?

Kat właśnie zaprezentowała produkt, na który czekały wszystkie wizażystki! A tak właściwie to czekają w dalszym ciągu bo, bo sama właścicielka urodowej marki zdradziła, że to dopiero prototyp. Jesteście ciekawe, co to takiego?

Lash Liner to eyeliner stworzony specjalnie do wypełniania przestrzeni pomiędzy rzęsami. Możemy się domyślać, że liner będzie miał bardzo precyzyjny, cieniutki pędzelek, który bez problemu dotrze w trudno dostępne miejsca. Kat zapewnia, że produkt będzie wodoodporny i bez problemu cienką warstwą uzyskamy pełne krycie w odcieniu głębokiej czerni.

ZOBACZ: JEŚLI TAK JAK MY, JESTEŚ FANKĄ BŁYSZCZYKÓW, STRACISZ GŁOWĘ DLA TEJ NOWOŚCI

Z chęcią wypróbujemy!