Zazwyczaj w makijażu chodzi nam o to, aby ująć sobie lat. Pragniemy dążyć do pięknej, gładkiej cery. Staramy się ukryć zmarszczki i niedoskonałości, które pojawiają się wraz z wiekiem. Jednak Kasia Cerekwicka całkowicie zaskoczyła swoich fanów. Pokazała się ze zmarszczkami!

Paulina Sykut-Jeżyna w odmienionej fryzurze! Fani uważają, że to całkowita metamorfoza: „Nie do poznania”!

Kasia Cerekwicka

Kasia jest utalentowaną piosenkarką, której sława rozpoczęła się w 2006 roku po wydaniu utworu „Na kolana”. Obecnie gwiazda ma na koncie sześć krążków i przygotowuje siódmy. Na Instagramie pochwaliła się metamorfozą. W takim wydaniu Kasia zaprezentuje się w teledysku. Nietypowa charakteryzacja zadziwiła fanów!

Kasia Cerekwicka w nietypowej charakteryzacji

Zamiast ukrywać niedoskonałości, Kasia Cerekwicka pozwoliła sobie dodać lat. Zmarszczki, siwe włosy, odpowiedni makijaż – wszystkie elementy makijażu miały postarzyć piosenkarkę. Charakteryzacja jest niezwykle dokładna, na dłoniach pojawiły się nawet plamy wątrobowe. Takim wcieleniem Kasia zachwyciła swoich fanów, którzy byli pod wrażeniem jej wcielenia.

Ida Nowakowska zmieniła fryzurę. Ta metamorfoza zachwyciła fanów! Tak teraz wygląda gwiazda

„Ha, ha! Perfekcyjna charakteryzacja, nawet plamy wątrobowe na ręce są”.

„Fenomenalnie!”.

Uznanie zyskała nie tylko charakteryzacja, ale również sam utwór Kasi.

„Teledysk? Pierwsza klasa, jak dobry film się ogląda”.

Kasia w teledysku do piosenki wciela się w rolę babci zapracowanej wnuczki. Jeśli jesteście ciekawe efektów oraz chcecie zobaczyć makijaż z efektami specjalnymi, który ma na sobie gwiazda, koniecznie zobaczcie teledysk!