Karolina Korwin-Piotrowska słynie ze swojego ciętego języka i tego, że zawsze mówi to, co myśli. Dziennikarka, która często komentuje nietypowe zachowania influencerek i celebrytów sama została wzięta pod lupę. Wszystko przez plotki o wstrzykiwaniu botoksu.

Dziennikarka jest osobą, która od lat drwi z tych, które korzystają z medycyny estetycznej. Postanowiła, że do plotek odniesie się na swoim Instagramie, pokazując przy tym twarz całkowicie wolną od makijażu i filtrów.

ZOBACZ TEŻ: KORWIN-PIOTRKOWSKA WYŚMIAŁA MAFFASHION. TA KOMPROMITUJE SIĘ DALEJ

W poście opublikowanym 27 marca przekonuje ironicznie, że botoks, z którego korzysta to masaż twarzy.

No wiec byłam dzisiaj u Pani Uli. I robiła mi masaż twarzy. Godzinę. I postanowiłam sobie zrobić foto. Bez żadnej okazji. Bez makijażu. Null. A co tam. Święta idą. Nie jestem nastolatka. Tak, to jest botoks, który stosuje. Bo słyszałam, ze stosuje.– tłumaczy Korwin-Piotrowska.

Wyjaśnia również, dlaczego zdecydowała się opublikować zdjęcie bez makijażu i rekomendować masaż, z którego korzysta.

To nie jest post sponsorowany. Nie ogarniam kuwety z lokowaniem. To jest post dla tych babek, które mnie pytają, co robić, żeby ci twarz nie opadła do biustu. Pod warunkiem, ze biust nie opadł do kolan. Miłego dnia. #nomakeup #nofilter– podsumowała dziennikarka.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA: ŻADEN CELEBRYTA NIE POWIE,ŻE JEST SŁUPEM REKLAMOWYM

Wielu internautów odniosło się do nietypowego zdjęcia oraz szczerych słów kobiety. W komentarzach znalazło się wiele pozytywnych opinii oraz podziękowań za publikację zdjęcia.

Popieram pokazywanie się bez makijażu. Czasem, gdy się wymaluję, słyszę „ładnie dziś wyglądasz”. W przeciwieństwie do pań, które malują się niemal zawsze i w ten jeden dzień bez make up’u słyszą :” kochana, jesteś chora?!” Trzeba mieć jaja, żeby, będąc osobą publiczną, pokazać się naturalnie, bez tapety.

No i taki botoks to ja rozumiem! Jest super!👍

Uważam ze Ty Kobieto masz taki typ urody , ze czym dojrzalsza tym piękniejsza ! Mnie zachwycasz .. jakoś teraz podobasz mi się bardziej niż kiedykolwiek 😊 pozdrawiam

ZOBACZ TEŻ: KORWIN-PIOTROWSKA O TRENERKACH: MAJĄ SPORE PARCIE NA SZKŁO

Nie ukrywajmy, dziennikarka wygląda fantastycznie. Jest kolejną odważną Polką, która zdecydowała się na pokazanie twarzy bez makijażu. Oby więcej takich wyznań w mediach społecznościowych. Gratulujemy!