Nie da się ukryć, że Karolina Gilon to jedna z barwnych postaci polskiego show biznesu. Sama nie kryje swojego zamiłowania do częstych zmian – na jej instagramowym profilu pełno jest zdjęć, na których prezenterka pokazuje nowy kolor włosów. Ale to nie jedyny sposób na zmianę wyglądu, który wybiera celebrytka. Prezenterka telewizyjna ma też słabość do makijaży.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA GILON TEŻ STAWIA NA NATURALNY WYGLĄD. ZOBACZCIE JEJ NOWY KOLOR WŁOSÓW!

Na ściankach Karolina często stawia na wyrazisty, mocny makijaż, który jest dopełnieniem oryginalnych stylizacji. Jej charakterystyczny styl i zamiłowanie do koloru podoba się jej fanom, którzy chwalą jej pomysłowość. Zachęcona wieloma pozytywnymi komentarzami Karolina postanowiła podzielić się pewnym przesłaniem.


Kochać kogoś i być kochanym to coś pięknego.. Poznać druga połówkę to jak trafić szóstkę w totka 👫👭👬 Ale nie da się podarować coś czego się nie posiada-dlatego najważniejszą miłością w życiu jest miłość do siebie samego. A co to oznacza ? Pokochać siebie to nic innego jak zaakceptować to kim jesteśmy! Słuchać swoich potrzeb, być dla siebie dobrym i doceniać co już mamy, odkrywać własne zdolności i swoje limity, poznawać zalety , możliwości, szukać w sobie kreatywności i pasji – to one sprawiają, że chce nam się rano wstać i działać dalej. Szczęście to jedyna rzecz na świecie którą jeśli podzielisz to ona się mnoży! Nie bójmy się swoich marzeń, może nie wszystkie się spełnią, ale wierzcie mi, największa radość jest w drodze do celu a nie na końcu mety! Can I get an Amen?

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA GILON MA GRZYWKĘ? NIE JESTEŚMY PRZEKONANE DO JEJ NOWEJ FRYZURY…

Przekaz, który pojawił się na jej instagramie szybko zyskał wielką popularność. Karolina przy okazji wpisu znów odsłoniła swoją artystyczną duszę i zaprezentowała swoją nową metamorfozę. Jej makijaż mocno odbiegał od wszystkich dotychczasowych…

Celebrytka pokazała się w złocisto-różowym makijażu, z mocno podkreślonymi brwiami i metalicznymi ustami. Zdjęcie i podpis świetnie do siebie pasują i pokazują prawdziwą naturę Karoliny i jej zamiłowanie do spektakularnych zmian.

Jak Wam się podoba?