Adriana Lima, Julia Stegner, Jessica White, Kemp Muhl i Anna Wang to modelki wybrane do pierwszego kalendarza, jaki wydała firma kosmetyczna Maybelline.

Tematem przewodnim sesji jest współczesna, atrakcyjna dziewczyna żyjąca w Nowym Jorku. Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście makijaże. Odważne i bardzo kolorowe.

Adriana Lima wciela się w ciemnowłosą Marilyn Monroe z bardzo mocnym zielonym makijażem oczu, który pięknie podkreśla jej tęczówkę, i czerwonymi ustami. W innym ujęciu widzimy ją w klimacie disco – całą w złocie, jakby wyjętą właśnie ze sławnego Studio 54.

Julia Stegner prezentuje zimową kolorystykę – błękit i srebro. A Anna Wang pięknie wygląda w ognistych pomarańczach, jak i gotyckiej czerni.

Żółty makijaż idealnie pasuje ciemnoskórej Jessice White, która pozuje z symbolami Big Apple – żółtą taksówkę i naszyjnikiem w formie jabłka.

Największe wrażenie zrobiło na nas niesamowite połączenie fioletu i zieleni na oczach Kepm Muhl, która równie wspaniale prezentuje się w mocno podkreślonych ustach.

Zdjęcia z kalendarza nie są jeszcze dostępne. Na razie musimy zadowolić się filmem nakręconym dla Mod TV podczas tworzenia sesji. Końcowy efekt zapowiada się niezwykle interesująco, a jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Kulisy tworzenia kalendarza Maybelline 2009