Julia Wróblewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Przyzwyczaiła swoich fanów do naturalnego wyglądu. Aktorkę nie często można zobaczyć w tak mocnym makijażu, chyba że idzie na imprezy branżowe. Z powodu pandemii koronawirusa gwiazdy trąbią w mediach, jak ważne jest pozostanie w domach. Julia ten czas postanowiła wykorzystać na makijażowe eksperymenty. Zobaczcie, jak się umalowała!

Julia Wróblewska umalowała się jak profesjonalna beauty guru 

Na YouTube możemy znaleźć masę tutoriali, na których profesjonalne makijażystki pokazują, w jaki sposób się malować. Każda z nas na co dzień chce wyglądać ładnie i schudnie, dlatego szykując się do pracy, pamiętamy o makijażu. Przebywając jednak tyle czasu w domu mamy spore pole do popisu, by nauczyć się nowych rzeczy.

Koronawirus, przeziębienie, grypa czy alergia? Jak odróżnić te trzy dolegliwości?

Jedni sprzątają, inni czytają książki… a Julia Wróblewska doszkala się w technice makijażu. Aktorka udostępniła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym zapozowała w zupełnie innym look’u.

Zazwyczaj Julia stawia na bardziej naturalny wygląd. Siedząc w domu, postanowiła zaszaleć i stworzyła mocny makijaż w kolorach różu.

„Siedzę na balkonie i szukam w sobie siły, żeby zacząć sprzątać mieszkanie… help” – podpisała zdjęcie aktorka

Koronawirus: Polskie aktywistki organizują pomoc. Szyją maseczki dla służby ratunkowej

Fani w sekcji komentarzy nie kryli zachwytu nad makijażem aktorki. Julia postawiła na odważny, fuksjowy kolor i dodatkowo zrobiła mocne kreski, dzięki czemu oko zyskało koci wygląd. Na usta nałożyła rzucającą się w oczy, błyszczącą pomadkę.

Ładne kreski

Przepiękny makijaż

Łoooo ale usta

– pisali zachwyceni Internauci .

Greta Thunberg z podejrzeniem koronawirusa. „My, którzy nie należymy do grupy ryzyka, ponosimy ogromną odpowiedzialność”

Pasuje jej taki makijaż? Dajcie znać w komentarzach.

 

Autor: Nikola Siwik