Joanna Krupa jako modelka bardzo dba o swój wizerunek. Dlatego na swoim głównym koncie na Instagramie nie wstawia często zdjęć bez makijażu i niepozowanych. Natomiast na Instagramie jej męża możemy zobaczyć ją z zupełnie innej strony. Zobacz koniecznie te zdjęcia!

Sara Boruc na Instagramie opublikowała zdjęcie bez makijażu. Jednak to nie na jej twarzy skupiła się uwaga komentujących…

Joanna Krupa na oficjalnym Instagramie

Na swoim głównym koncie bardzo często dzieli się zdjęciami z sesji zdjęciowych, w pełnym, pięknym makijażu oraz w dobranych stylizacjach. Każdy post jest przemyślany i dobrze zaplanowany. Wszystko, aby jej konto wyglądało estetycznie i profesjonalnie. Czasem dzieli się również zdjęciami z prywatnych wydarzeń, ale widać, że nawet tego typu posty są odpowiednio dobrane. Nie możemy się temu dziwić – jako modelka musi dbać o to, aby jej Instagram był jej najlepszą wizytówką. Te zasady jednak nie dotyczą profilu jej męża. Nie używa on filtrów ani nie wstawia pozowanych zdjęć. Na jego koncie popularna supermodelka wygląda jak każda z nas. I jest zachwycająca!

Sylwia Grzeszczak pokazała się swoim fanom bez makijażu. Fanki chwalą jej zdjęcie „Super bez makijażu”!

Rodzinne wydanie Joanny Krupy

Związek modelki jest bardzo udany, a owocem jej miłości jest wspaniała córeczka, Asha. Szybko zdobyła serca fanów sławnej pary, dzięki czemu często możemy ją podziwiać na zdjęciach na Instagramie. Modelka chętnie się chwali córeczką. Jednakże zdjęcia na profilu jej męża są wyjątkowe. Nie są pozowane oraz nie ma na nich miejsca na retusz. Dzięki temu możemy zobaczyć inne wydanie modelki. Naturalne, rodzinne i wzruszające. W ostatnim czasie dzięki mężowi gwiazdy możemy podziwiać ją w dużej, ciepłej bluzie, bez makijażu. Zobacz koniecznie, jak wygląda Joanna Krupa w obiektywie swojego męża! Jak Wam się podoba supermodelka na tych zdjęciach? Uważacie, że częściej powinna się tak pokazywać?