Uwielbiamy wszystkie kosmetyki, które nie tylko potrafią zdziałać magię, lecz przy okazji pięknie pachną! Szczególnym rodzajem uwielbienia darzymy te, które cały dzień przypominają nam zapach czekolady i umilają każdy krok. Teraz do naszej czekoladowej listy możemy dopisać też paletkę marki Etude House, która wraz z producentem batoników Kit Kat stworzyła paletę cieni do powiek. Niestety, nie można jej zjeść w chwili słabości.

ZOBACZ TEŻ: PRZEGLĄD KOSMETYKÓW INSPIROWANYCH SŁODKOŚCIAMI! PACHNĄCE, UROCZE I PYSZNE!

Nie znam osoby, która nie lubiłaby czekolady. Zdarzają się owszem przypadki takich, które są aktualnie na diecie czy detoksie, ale wiem, że w głębi duszy chętnie zatopiłyby zęby pysznej, mlecznej czekoladzie.

Wszystkim fanom pięknych zapachów i dobrego makijażu wychodzi naprzeciw marka Etude House, która wypuściła dwie paletki inspirowane batonikiem KitKat. Jeden z nich do złudzenia przypomina klasyczną wersję czekoladki, drugi jest o smaku truskawkowym. Każda paletka ma w sobie 6 odcieni, które są lekko błyszczące i raczej foliowe. Klasyczna zawiera oprócz brązów, jeden beż, złoty i mieniący się różowy, a truskawkowa wersja – dwa beże (jeden matowy), trzy brązy i jaśniejszy róż.

Jedna paletka ma kosztować 18 dolarów (ok 60 złotych). Obie miały być dostępne na stronie internetowej Etude House, jednak wygląda na to, że magazyn świeci pustkami i jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany tym produktem, będzie musiał na niego trochę poczekać.

ZOBACZ TEŻ: Nowości kosmetyczne od Pat&Rub: Aromatyczne mgiełki, pachnące balsamy & inne

Ilość komentarzy na facebook’u i instagramie każe nam sądzić, że lista jest dość długa i jest duża szansa, że zapasy zostaną wkrótce uzupełnione.

Byłybyście zainteresowane takim cudeńkiem w swojej kosmetyczce?