Bobbi Brown to jedna z ulubionych marek Zeberki. Jej twórczyni dokładnie wie, jakich kosmetyków potrzeba kobietom i co sezon proponuje ciekawe, ale zarazem „bezpieczne” nowości. Bobbi Brown słynie też z doskonale skomponowanych paletek do makijażu i w tym artykule może poznać trzy z nich – przeznaczone na nadchodzącą jesień.

Bobbi stawia przede wszystkim na szarości i złamane odcienie beżu i brązu. Nie zabrakło też propozycji odpowiedniej do wykonania smokey eye.

Basics Eye zawiera cztery przetarte szarością odcienie: Cement, Heather Mauve Shimmer, Mahogany i Navajo. Cienie są bardzo mocno napigmentowane i trwałe, tak, aby makijaż wytrzymał cały dzień bez poprawek.

MoonRock to paletka przeznaczona do makijażu wieczorowego, szczególnie smokey eye. Zawiera dwa kremowe cienie oraz dwa eyelinery o konsystencji żelu. Każdy produkt został zabezpieczony wieczkiem, aby nie zabrudzić lusterka.

Velvet Plum jest paletką najbardziej uniwersalną – z jej pomocą stworzysz zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Najciemniejszy odcień – Espresso – może być używany jako eyeliner.

Wszystkie paletki będą dostępne od października. Bobbi Brown zapowiada też kilka innych jesiennych propozycji, dla osób lubiących używać jesienią wyrazistszych barw. Ceny wahać się będą w granicach 70-80$.