TikTok już niejednokrotnie nauczył nas, że zwykłe przedmioty codziennego użytku mogą mieć naprawdę niecodzienne – i genialne – zastosowanie. Triki, którymi dzielą się internauci nierzadko sprawiają, że nasze życie staje się łatwiejsze. 

TikTok zwariował. Trend zakładania majtek od bikini zamiast topu wychodzi na ulice

Spora część sztuczek z TikToka ma zastosowanie zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż. Podobnie jest w przypadku najnowszego triku z zalotką w roli głównej. Okazuje się, że ten przyrząd ma naprawdę sprytne zastosowania i z powodzeniem można go używać nie tylko do podkręcania rzęs. 

Zalotka: makijażowe triki z TikToka 

Trik, a właściwie triki z zalotką pokazała TikTokerka o pseudonimie @beautypebykrislin1. Internautka podzieliła się aż trzema sztuczkami z wykorzystaniem tego przyrządu, które znacznie ułatwiają codzienny makijaż. 

Trik #1: cut crease 

Na początku TikTokerka pokazuje, jak wykonuje makijaż typu cut crease. Ten make-up charakteryzuje się “odcięciem” powieki ruchomej wyraźną kreską. 

Trik #2: wing liner 

Druga sztuczka z wykorzystaniem zalotki do rzęs to namalowanie precyzyjnej kreski typu wing liner, czyli stworzenie efektu kociego oka.  

Trik #3: podkreślenie brwi 

Na koniec TikTokerka pokazuje sposób na idealne pokreślenie łuku brwi tak, aby zaakcentować go w odpowiednim miejscu. 

Wypróbujecie te makijażowe sztuczki z wykorzystaniem zalotki do rzęs? 

@beautypebykrislyn1

beauty hacks💕 #foryou #ThisorThatSBLV #makeup #makeuphacks #beauty #beautyhacks #hack #makeuptutorial #beautytips #lashes #trending #eyelashes #mua

♬ Chun Swaee ITSBARBIEBETCH – Ava 🥀

 Jak zamaskować podwójny podbródek? Genialna i ekspresowa sztuczka z TikToka