To już druga technika aplikowania różu, o której dzisiaj piszemy, ale ponieważ zafascynowała tak dużo użytkowników mediów społecznościowych, nie możemy was o niej nie poinformować. Jeśli chcesz, aby róż jeszcze bardziej podkreślał policzki wypróbuj tego japońskiego trendu aplikacji różu.
Technika ta znana jest jako „Igari”. Podczas gdy tradycyjny makijaż ogranicza róż do policzków, ta technika gwarantuje wszechstronność. To wykorzystanie różu na oczach, nosie, a nawet uszach. Trend sprawia, że jego użytkownicy wyglądają na nieśmiałych i niewinnych. Unika podkreślania ostrych linii i wygląda bardziej subtelne. Dzięki zwróceniu uwagi na kości policzkowe metoda ta powoduje uniesienie i naturalny kontur policzków, aby wyglądały na jasne i zdrowe.

@hello.remi

igari makup tutorial!! #igari #japanesemakeup #makeup

♬ 東京フラッシュ – Vaundy

Makijaż oczu „Snow Angel” – zimowy trend, który pięknie rozświetla spojrzenie

Czym jest technika Igari?

Technika ta wzięła swoją nazwę od wizażystki Igari Shinobu. W 2000 roku trendy w makijażu w Japonii podkreślały żywe, odważne oczy. Shinobu jako pierwsza spopularyzowała subtelny makijaż twarzy i oczu, skupiając się na różu. Igari określany jest również jako „makijaż na kaca” lub „pijany makijaż”. Odnosi się to do rubinowych policzków, które wiele osób zyskuje po drinku.

@moca.dayo

@yeoneohwe への返信 the long awaited igari tutorial :3 i tried my best lol #fyp #fypシ #japan #igari #メイク #いがり #japanese #japanesemakeup

♬ Kimi No Toriko Best Loop – DJ Facemask

 

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?

Historia techniki Igari

Makijaż ma głębokie korzenie w japońskiej historii makijażu. Wieki tradycyjnego makijażu gejsz obejmują czerwienie i róże wokół oczu. Technika ta opiera się również na nowoczesnym wyglądzie kawaii.

@selene_nana_

Bit of igari makeup mood hehe #makeuptutorial #blush #koreanmakeup #chinesemakeup #japanesemakeup #fyp #ulzzangmakeup

♬ Under Eye Blush – SPENCER

@camillejones929

recreating this igari makeup look 🧡💗 im sorry i ran out of time thoo 😬 go to pt 2 for reveal #makeup #igarimakeup #japanesemakeup #makeuptutorial @elfyeah @kosas @sheglam @rarebeauty

♬ OMG – NewJeans

Ile powinien zarabiać facet w Polsce? Niektóre kobiety mają naprawdę wysokie wymagania