Witam, ostatnio w poszukiwaniu idealnych dla mnie cieni do powiek dobrnęłam do serii L’oreal Paris Color Appeal Trio Pro Star Secrets.

Nie wiem, jak długo są na rynku, ale mnie urzekły. Opakowania są oznaczone autografami znanych kobiet i są odzwierciedleniem mającym ułatwić wybór palety. Niestety, dla mnie nie jest to proste zadanie.

Dodatkowo chciałam zauważyć, że ten sam typ cieni, z tym, że w 4 kolorach wypuścił na rynek Maybelline. Nie wiem, czy są już dostępne w Polsce (nie znalazłam ich na polskiej stronie oficjalnej stronie producenta), ale są już we Francji. No i teraz mam dylemat, które w rzeczywistości mam kupić, które lepsze, który kolor wybrać.

Edyta

Edyta wysłała nam swoje zdjęcie – ma ładne, duże, orzechowe oczy, jest blondynką o dość ciepłym typie. Jej jasnobrązowe oczy będą pięknie wyglądać otulone turkusem, fioletem czy delikatnym różem.

Tak naprawdę możesz pozwolić sobie na kilka wersji kolorystycznych. Dlatego być może lepiej będzie Ci wybrać zestaw w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć:

Jakie cienie do orzechowych oczu?
Naturalny – wybierz zestaw brązu i szarości

Jakie cienie do orzechowych oczu?
Romantyczny – trio bieli, różu i fioletu lub jeśli zależy Ci na bardziej dyskretnym efekcie róż w towarzystwie brązu

Jakie cienie do orzechowych oczu?
Ekstrawagancki – na imprezę polecamy turkus połączony z bardzo ciemnym grafitem.

Jeśli zaś chodzi o jakość cieni, trudno nam doradzić nie będąc stronniczymi. Dodamy jednak, że baza do cieni sprawi, że każdy utrzyma się na powiece od rana do wieczora.