Pamiętasz jeszcze modę na cienkie, prawie niewidoczne brwi z lat 90.? Ten odległy trend nadal prześladuje wiele osób i nie pozwala o sobie zapomnieć. Jeśli Ty również masz za sobą epizod z częstym korzystaniem z pęsety, a jego konsekwencje są widoczne na Twojej twarzy – sprawdź sposoby na to, jak zagęścić cienkie brwi i znów cieszyć się grubymi i mocnymi włoskami.

Aloesowa odżywka do rzęs i brwi. Ten kosmetyk zadba o piękną oprawę Twoich oczu. To HIT domowej pielęgnacji!

Jak zagęścić cienkie brwi?

Nawet jeśli cienkie brwi przeżyły w zeszłym roku krótkie odrodzenie, moda na krzaczaste, pełne objętości i wyraziste włoski jest nadal dominującym trendem.

Po wielkiej popularności odżywek do rzęs, w ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się kosmetyki o podobnej formule. Z tą różnicą, że są one dedykowane brwiom. Zasadniczo dobrze spełniają swoje zadanie, jednak kluczem do sukcesu jest tu cierpliwość oraz systematyczność. Cykl regeneracji włosków trwa kilka tygodni, dlatego efekty nie są widoczne od razu. Najczęściej można je zaobserwować dopiero po upłynięciu od czterech do sześciu tygodni. Najlepszym sposobem na wzmocnienie włosków jest stosowanie odżywki dwa razy dziennie.

Grzebień do brwi służy nie tylko do kształtowania włosków , ale także do usuwania martwego naskórka. Ponadto samo czesanie poprawia krążenie krwi, a tym samym stymuluje wzrost włosów. Najlepiej codziennie rano po przebudzeniu dokładnie przeczesać brwi małym grzebieniem.

Jak znaleźć najlepszy kształt brwi?

Chociaż ołówki do brwi i tym podobne kosmetyki nie sprzyjają wzrostowi włosów, mogą tymczasowo sprawić, że brwi będą wyglądać na grubsze. Aby uzyskać całkowicie naturalny wygląd, ważne jest, aby używać odpowiednich produktów. Barwiony żel do brwi osadza się na każdym włosku, dzięki czemu brwi wyglądają na pełniejsze. Jeśli pojawiają się drobne prześwity możesz spróbować zamaskować je przy pomocy kredki lub pisaka do brwi. Potrójny aplikator sprawi, że zyskasz precyzyjne linie za jednym pociągnięciem.

Elastyczny Wosk Do Brwi
1

Elastyczny Wosk Do Brwi

BENEFIT COSMETICS

159,00 zł

Kup teraz
serum do rzęs i brwi
2

Wzmacniające serum do brwi i rzęs

CASHMERE

39,99 zł

Kup teraz
Pisak Do Brwi
3

Pisak Do Brwi

BENEFIT COSMETICS

139,00 zł

Kup teraz