Szminka to kosmetyk do makijażu, który posiada i używa niemal każda kobieta. Niezależnie od tego, czy jesteś fanką kolorowych pomadek, czy raczej osobą, która używa ich jedynie na specjalne okazje, na pewno zauważyłaś, że końcówka twojego produktu przybiera określony kształt.

Według serwisu namastest.net każdy kształt szminki mówi coś ważnego o osobowości użytkownika. Wystarczy spojrzeć na sześć przykładowych szminek poniżej. Która z nich najbardziej przypomina twoją ulubioną?

Prosty trik, który sprawi, że szminka nie będzie malowała zębów

Jakie są kształty szminek?

Spójrz na obrazek i wybierz szminkę, której kształt najbardziej przypomina Twoje własne pomadki. A, B, C, D, E czy może F? Być może wcześniej nie zwracałaś nawet na to uwagi.

kształty szminek

Poniżej dowiesz się, jak wiele mówi to na Twój temat.

Kształt A

Jesteś kreatywna. Myślisz oryginalnie i nie boisz się szukać rozwiązań, które innym mogą wydawać się niekonwencjonalne. Kiedy znajdziesz się w trudnej sytuacji życiowej, zawsze potrafisz z niej umiejętnie wybrnąć.

Kształt B

Jesteś bardzo pewną siebie osobą, która zawsze stara się być miła dla innych. Twoja wrażliwość sprawia, że jesteś bardzo wyrozumiała dla otoczenia. Pamiętaj jednak, że inni ludzie mogą cię czasem wykorzystywać, uważaj na to.

Kształt C

Masz dobrze rozwiniętą intuicję i ogromną wiarę w siebie. Wiele osób ma tendencję do poddawania się w obliczu trudności, ale Ty do nich nie należysz. Stawiasz czoła wszelkim problemom i nie boisz się nowych wyzwań.

Kształt D

To szminka artystycznej duszy. Bardzo lubisz medytować, czytać rozwijające książki i zastanawiać się nad życiem. Nie podążasz za tłumem. Choć masz naturę introwertyczną, potrzebujesz ludzi do codziennego funkcjonowania.

Kształt E

Jesteś odważną, silną i odporną na krytykę osobą. Jako urodzony lider wykorzystujesz wszystkie swoje cechy przywódcze w życiu codziennym. Z tego powodu wszyscy wokół ciebie podziwiają cię i szanują.

Kształt F

Ludzie kochają Cię za to, że mogą Ci zaufać. Jeśli ktoś zwierzy Ci się z sekretu, nie powiesz o tym nikomu. Jesteś szczera do bólu i lojalna, ale pamiętaj, że w związku musi panować równowaga.

Elektryzujące makijaże, w których poczujesz się jak gwiazda. Będą idealne na randki i większe wyjścia