Małgorzata Kożuchowska w krótkim wywiadzie dla magazynu In Style zdradziła, jakie kosmetyki najlepiej służą jej urodzie.

Bardzo ważne dla niej są ładne paznokcie i zadbane dłonie: – „Nigdy nie doklejałam tipsów, ani nie robiłam frencza. Moje paznokcie są takie z natury i mają charakterystyczną białą końcówkę. Bardzo o nie dbam”.

Aktorka najchętniej maluje je beżowym lakierem Sally Hansen, Salon Nail Lacquer, cena 31 zł. Dodatkowo czasem zakłada na noc specjalną maskę na dłonie firmy IwostinElixine, regenerująca odżywka, 29 zł: „Gdy zdejmuję rano rękawiczki, dłonie są naprawdę gładkie i odżywione”.

Ulubionym kremem Małgosi jest Chanel Sublimage, a pod oczy rozświetlający La Prairie. Ceni też markę Kanebo (podobnie jak Doda) – jej różane mleczko do demakijażu (131 zł) jest najlepszym, jakiego do tej pory używała, często sięga też po maseczkę tej firmy – 5 Minutes Awake.

Ponieważ w pracy musi być mocno umalowana, w czasie wolnym stara się nakładać jak najmniej makijażu. Z kosmetyków kolorowych jej najnowszym odkryciem jest błyszczyk ze złotym połyskiem ChanelLevres Scintillantes (102 zł), a jej ulubiony zapach to Chloe – „Lubię zapachy intensywne i kobiece. Te perfumy od razu przypadły mi do gustu”.

Więcej o tym, jak Małgorzata Kożuchowska dba o urodę znajdziecie w lutowym numerze In Style.

Jakie jest Wasze zdanie o kosmetycznych wyborach Małgorzaty Kożuchowskiej?

Ulubione kosmetyki Małgorzaty Kożuchowskiej
 Jak dba o siebie Małgorzata Kożuchowska?