Justyna Steczkowska jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu Uroda. W wywiadzie piosenkarka opowiedziała o swoich ulubionych kosmetykach, zabiegach pielęgnacyjnych i stosunku do operacji plastycznych.

Justyna zdradziła, że ma nic przeciwko poprawianiu sobie urody, chociaż sama nie przyznała się do żadnej operacji. Jak sama mówi – jest zadowolona ze swojego ciała i odchudzała się tylko raz w życiu, gdy chciała zrzucić nadprogramowe 10 kilogramów, które przybrała specjalnie do roli. –„Chodziłam na siłownię, saunę, biegałam, no i odżywiałam się już normalnie. Do swoich 47 kilogramów wróciłam w trzy miesiące”.

Uwielbia długie spacery na łonie natury, które według niej są świetnym kosmetykiem. Stara się jednak chronić twarz przed słońcem, do ciała podchodzi już mniej ostrożnie, a gdy zdarzy jej się opalać bez balsamu ochronnego, pomaga jej wtedy krem Capture Totale Diora.

Na noc używa maseczek głęboko nawilżających, poleca intensywnie odmładzającą Olay Total Effects. Na drobne zmarszczki i podkówki pod oczami świetnie działają płatki pod oczy Capture Totale Diora.

Kulki do kąpieli oraz peelingi do ciała Saponarii – to jej recepta na miękką skórę.

Od lat na jest wierna dwóm zapachom: Addict i J’Adore Diora. Latem sięga też po świeżą wodę New York Donny Karan.

Jej ulubione kosmetyki kolorowe to: tusz Diorshow Iconic Extreme, eye-liner Diorliner oraz lakier do paznokci Joko i odżywka zmiękczająca skórki Sally Hansen.

W sprawie makijażu, fryzury i ubrania Justyna zaufała swoim przyjaciołom: makijażystce Ewie Gil, fryzjerowi Piotrowi Domosławskiemu oraz styliście Jarosławowi Szado, którzy pracują z nią przy tworzeniu programu W obiektywie Justyny Steczkowskiej.

Więcej o roli urody w showbiznesie, stosunku Steczkowskiej do paparazzich oraz wpływowi mężczyzn na samopoczucie kobiety przeczytacie na stronie internetowej magazynu Uroda.

 Co robi dla urody Justyna Steczkowska

 Co robi dla urody Justyna Steczkowska

Ulubione kosmetyki Justyny Steczkowskiej
 Co robi dla urody Justyna Steczkowska