Przerwijmy rozmowę o plotkach dotyczących ciąży Kylie Jenner i skupmy się na stworzeniu olśniewającego blasku, który wiecznie emanuje z jej twarzy. Marka Kylie Cosmetics udostępniła szalenie prosty film instruktażowy, który wyjaśnia, jak aplikować rozświetlacz, aby wyglądać idealnie.

Jako jedna z wiodących marek na rynku kosmetycznym, Kylie Cosmetics musi dbać o swoich fanów. W mediach społecznościowych nie tylko informuje o nowościach, ale również ujawnia sekrety pięknego wyglądu. I tak do tej pory dowiedziałyśmy się między innymi, w jaki sposób stworzyć perfekcyjne smoky eye, jak pomalować usta, aby wydawały się pełniejsze oraz jak aplikować korektor. Oczywiście wszystkie te perfekcyjne make-upy to zasługa kosmetyków Kylie Cosmetics.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER NIE PUBLIKUJE ZDJĘĆ, BO NIE MOŻE WYPEŁNIAĆ UST?! FANI SĄ TEGO PEWNI

Tym razem marka postanowiła podzielić się czymś, co poza wielkimi ustami Kylie Jenner nigdy nie opuszcza jej twarzy. Dobrze dobrany rozświetlacz z metalicznymi drobinkami rozpromieni nawet najbardziej smutną kobiecą twarz.

Jaki jest sekret celebrytki? Sztuczka polega nie tylko na omieceniu kości policzkowych, ale również bardzo bliskiej okolicy oka.

ZOBACZ TEŻ: SIOSTRY KARDASHIAN / JENNER W KAMPANII CALVINA KLEINA. PHOTOSHOP SEZONU? (FOTO)

Myślicie, że to przesada?