Kiedy sir John dostał telefon od zespołu Beyonce, mógł tylko domyślać się, jaki los wygrał na loterii. Od tamtej pory jego współpraca z piosenkarką zaowocowała wieloma wspaniałymi projektami. Jeśli ktoś jest tak blisko twarzy Beyonce, z pewnością jest wart bliższego poznania. Zwłaszcza że jego triki makijażowe sprawdzają się od lat. Tym razem opowiedział nieco o korzystaniu z podkładów. Niestety według Sir Johna wiele kobiet aplikuje je źle.

Sztuczka, którą zaproponował, na pierwszy rzut oka wydaje się banalna. Może być prosta, ale jeśli daje nam bezbłędne wykończenie makijażu, warto z niej korzystać! Według wizażysty w 2018 roku odchodzi się od ciężkich podkładów. Kobiety decydują się na produkty, które powodują, że skóra nie jest przemalowana.

ZOBACZ TEŻ: ŻÓŁTE CIENIE DO POWIEK. JAK BĘDZIEMY NOSIĆ JE TEJ WIOSNY?

Trik, który proponuje gwiazdom, sprawia, że wyglądają naturalnie, jakby właśnie wyszły z łóżka. Wizażysta radzi, aby podkład aplikować za pomocą mokrego beautyblendera. To nie wszystko. Należy robić to, zanim wchłonie się krem nawilżający. Kolejna propozycja wizażysty dla wielu kobiet może wydawać się dość kontrowersyjna. Radzi bowiem, aby nie aplikować podkładu na całą twarz, a jedynie w obszarach, które naprawdę wymagają uwagi i krycia.

Jego słowa brzmią sensownie, zwłaszcza że wiosna za pasem, a jednym z największych trendów, które będą królowały w nadchodzącym sezonie to make-up no make-up. Czy to, co proponuje Sir John, pokrywa się z Waszą codzienną rutyną? A może stosujecie podkład w jeszcze inny sposób?

ZOBACZ TEŻ: WIZAŻYSTKA WYKONAŁA CAŁY MAKIJAŻ JEDNYM KOSMETYKIEM! INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI

Opowiedzcie nam o swoich metodach!