Jeśli tylko mamy ochotę lub potrzebę dzięki mocy konturowania i rozświetlania skóry możemy z łatwością pozbyć się niechcianych niedoskonałości widocznych na skórze. Twórczyni filmów na TikToku @sadiaslayy pokazuje, że korektor i rozświetlacz mogą tworzyć prawdziwą magię na skórze. Nicki Minaj musiała niegdyś rozwiać plotki o operacjach plastycznych, które powstały ze względu na doskonałe konturowanie nosa. Korektory występują w różnych kolorach i są używane do różnych celów. Podczas gdy większość ludzi jest przyzwyczajona do standardowych odcieni, które pasują do naszej skóry, dostępnych jest wiele innych kolorów, takich jak zielony, czerwony, fioletowy, niebieski i różowy. Korektory ukrywają przebarwienia, poprawiają koloryt skóry i redukują widoczność plam. Wizażyści odkryli fajny sposób na użycie różowego korektora, który rozjaśni ci cienie pod oczami, a sztuczka ta stała się niezwykle popularna.

Czy korektor może pełnić funkcję bazy pod cienie do powiek?

Korektory są nieodzownym elementem makijażu. Makijaż ma podkreślać naturalne cechy, jednak nasza skóra nie zawsze się temu podporządkowuje. Od wyprysków po trądzik i przebarwienia, skóra ma swój własny program. Korektory pomagają maskując niektóre z tych niedoskonałości. Teraz różowe korektory korygujące koloryt mogą być używane do rozjaśniania przebarwień pod oczami, dzięki czemu niechciane cienie pod oczami znikają w mgnieniu oka.

Różowy korektor: odcień 160

@sarah_wolak

A drugstore WIN #greenscreenvideo #pinkconcealer

♬ original sound – Sarah🦋

W filmie, który zgromadził prawie dwa miliony wyświetleń, twórczyni @sarah_wolak, wyjaśniła, w jaki sposób używa Maybelline Eraser  kolor 160, by ożywić cienie pod oczami.  Jeśli masz ciemniejszą karnację, ten konkretny produkt może nie zadziałać, ale nie rezygnuj zbyt wcześnie.  Odcień 160 może być przeznaczony wyłącznie dla osób o jasnej karnacji, ale istnieją inne sposoby, aby rozjaśnić cienie pod oczami. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić jasnoróżowy korektor na bardziej odpowiedni odcień dla ciebie. .

Tomasz Lis wspomina małżeństwo z Kingą Rusin. „Tak, to porażka”

Sonda

korektor do paznokci

Używasz korektora do paznokci?