Olejek, który znajdziesz w ofercie Rossmanna, teoretycznie przeznaczony jest do ciała, jednak mało która z nas go używa zgodnie z przeznaczeniem. Fanki makijażu uwielbiają stosować go do mycia… pędzli. To fantastyczny trik, który ułatwi Ci utrzymanie Twoich przyborów w czystości. Olejek do mycia pędzli!

Nowość! Bezpieczne (dla ludzi i środowiska) mydło do mycia pędzli do makijażu

Mycie pędzli

Mycie pędzli jest jedną z najmniej lubianych przez nas czynności. Dlatego staramy się znaleźć szybkie i sprawdzone sposoby na pozbycie się z nich brudu. Czasem nie wystarczy umyć je mydłem – przez mocne detergenty delikatne włosie może ulec zniszczeniu. Przesuszone będzie się łamać. Straci miękkość i sprężystość, dzięki której jesteś w stanie uzyskać precyzyjny makijaż. Jednak od dłuższego czasu w internecie krąży prosty trik, którego wypróbowanie będzie kosztowało Cię grosze! Nie potrzebujesz do niego drogich produktów i jest dostępny niemalże od ręki. Wystarczy jedna wizyta w Rossmannie! Olejek do mycia pędzli to fantastyczna alternatywa dla mocno działającego mydła.

Płyn do czyszczenia pędzli, który zrobisz sama. Wystarczą dwa składniki

Olejek do mycia pędzli

Z pewnością wiesz, jak trudne jest dokładne oczyszczenie swoich przyborów z resztek kosmetyków makijażu. Jednak stosując wspomniany wcześniej trik jesteś w stanie doczyścić swoje pędzle niemalże perfekcyjnie! A to wszystko za sprawą olejku do mycia ciała marki Isana. Internautki odkryły, że sprawdza się fantastycznie nie tylko do czyszczenia ciała, lecz także delikatnego włosia pędzelków. Po użyciu go włosie zostaje mięciutkie i nie odkształca się, tworząc puch. Pędzle zachowują swój precyzyjny kształt, którym jesteś w stanie wykonać perfekcyjny makijaż. Olejek kosztuje około 6 zł, a w promocji jesteś w stanie kupić go nawet za 3 zł! To bardzo niska cena jak za wydajny produkt, który posłuży Ci przez bardzo długi czas.