Gdzie szukać najszczerszych recenzji kosmetyków? W Internecie oczywiście. Ekspozycja szczerości, niekiedy brutalnej, nie jest tam trudna. Na rynku pojawiają się formuły, wokół których gromadzi się pokaźna rzesza fanów. Dziś jest to pewien korektor. Internautki mają fioła na jego punkcie. Pytanie dlaczego.

Co o nim mówią? Dwa najczęściej wymieniane przymiotniki to tani i skuteczny. I niestety owe słowa płyną wyłącznie z ust obywatelek Stanów Zjednoczonych, gdyż korektor nie jest dostępny na rynku polskim. Nie warto się jednak zrażać. Jeśli w dalszym ciągu masz ochotę go kupić, powinnam przekazać ci również, że jego dotychczasowe testerki twierdzą, że to najlepszy sposób na ukrycie niedoskonałości i wyrównanie koloru skóry.

I kiedy już staniesz się właścicielką korektora idealnego, nie zapomnij stosować go we właściwy sposób. Poniżej zamieszczam kilka wskazówek, dzięki którym znajdziesz równowagę między nadmiarem i niedomiarem. Dzięki którym poczujesz się pewnie z codziennym kamuflowaniem niedoskonałości.

WIĘCEJ INSPIRACJI:

KOREKTOR POD PODKŁAD CZY ODWROTNIE? NAJWIĘKSZY DYLEMAT MAKIJAŻOWY ROZSTRZYGNIĘTY

5 METOD, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ KOREKTOR BĘDZIE NIEWIDZIALNY!

DZIĘKI TYM SZTUCZKOM TWÓJ KOREKTOR UTRZYMA SIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Zapomniałabym, mowa o korektorze Hard Candy Glamoflauge Full Coverage Concealer.

Internautki mają obsesję na punkcie tego taniego korektora z drogerii

c