Dzieci inspirują się rodzicami i naśladują ich zachowania. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Wzbudzają je jednak kontrowersyjne, mocne makijaże pięcioletniej dziewczynki, która pomimo młodego wieku najwyraźniej jest narzędziem matki w walce o popularność. Kim Kardashian robi bowiem wszystko, aby wypromować markę KKW Beauty.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE NAJNOWSZE ZDJĘCIE SYNKA. SAINT BARDZO SIĘ ZMIENIŁ!

O co poszło? O krwisto czerwoną szminkę North West, która według internautów nie powinna być tak malowana. Komentatorzy krytykują Kim Kardashian. Co więcej, uważają, że widok ten jest zwyczajnie smutny, gdyż to promocja najnowszego odcienia szminki wyprodukowanej przez KKW Beauty.

Jako główny strateg medialny rodziny, celebrytka musiała mieć świadomość kontrowersji, którą wywoła niniejszym zagraniem. Pięciolatka w czerwonej szmince to niecodzienny widok. Czy jest możliwe, że to dziewczynka podjęła taką decyzję? Lubi szminki w mocnych odcieniach?

ZOBACZ TEŻ: NORTH WEST LANSUJE UBRANIA SWOJEGO PROJEKTU – ZNAMY CENY! (FOTO)

Brzmi dość niewiarygodnie, ale jeśli właśnie tak było, sądzicie, że Kim powinna pozwalać córce na tak wyrazisty akcent na ustach?