Podobnie jak we wszystkim – w makijażu także należy zachować umiar. Kolorowe kosmetyki to cudowny wynalazek, ale pod warunkiem, że upiększają. Stosowane w nadmiarze dodają lat i mogą oszpecić, o czym przekonała się chyba każda klientka wizażystki-amatorki. Albo malując się samodzielnie i nie mając o tym zbyt dużego pojęcia.

Goar Avetisyan na pewno nie jest w tym temacie początkująca. Makijażystka z Armenii uważana jest za jedną z najlepszych w swoim fachu, a ponad 6 milionów obserwatorów na Instagramie tylko to potwierdza. Jednak nawet profesjonalistom zdarzają się wpadki – czytamy w komentarzach pod opublikowanym przez nią nagraniem.

CIĄGLE SŁYSZY, ŻE WYGLĄDA JAK POSTAĆ Z HORRORU. POMOGŁA JEJ MAKIJAŻYSTKA

Niektórzy internauci twierdzą, że piękna modelka po wizycie w salonie wygląda zdecydowanie gorzej niż wcześniej.

Internauci oburzeni makijażem ślicznej modelki. „Wygląda naprawdę źle”

Na krótkim nagraniu widzimy metamorfozę młodej kobiety, której od początku niczego nie brakuje. Choć nie ma na sobie ani grama makijażu – może się pochwalić pięknie wyregulowanymi brwiami, wydatnymi ustami, zgrabnym nosem i niemal nieskazitelną cerą. Taka twarz nie potrzebuje zbyt wiele pracy.

Problem w ty, że Goar chyba za bardzo wczuła się w rolę i zwyczajnie straciła umiar. Metamorfoza jej autorstwa wydaje się przesadzona. Delikatna modelka została pomalowana zbyt mocno, przy okazji tracąc swoją dziewczęcość. Z grubą warstwą specyfików wygląda wręcz tanio i przeciętnie.

7-TYGODNIOWY NIEMOWLAK W PEŁNYM MAKIJAŻU. BĘDZIE CI SIĘ ŚNIŁ PO NOCACH

A jeszcze przed chwilą była idealna…

„Świetny makijaż. Pod warunkiem, że twoje zadanie polegało na dodaniu jej 15 lat”.

„Po wizycie u ciebie wygląda jak następny klon Kardashianek. A była taka śliczna!”.

„Bardzo szkoda, że nie podkreśliłaś jej atutów. Wszystko zasłoniłaś szpachlą”.

„Uśmiecha się do kamery, ale w środku pewnie się gotuje. Wygląda naprawdę źle” – twierdzą komentatorki.

Czy to rzeczywiście zmiana na gorsze?