Czy Twoja paletka cieni wygląda w ten sposób, że kilka ulubionych kolorów prawie zupełnie zniknęło, a cała reszta nadal pozostaje nietknięta? Zawsze wybieramy swoich faworytów, którzy pasują idealnie niezależnie od okazji, ale jeśli chciałabyś trochę zaszaleć to prawdziwa kopalnia inspiracji – Instagram jak zwykle przychodzi z pomocą i przedstawia 5 najlepszych makijaży, które sprawdzą się idealnie na każde wielkie wyjście, więc jeśli właśnie jesteś w trakcie przygotowań i masz już gotową kreację , ale brakuje Ci dopełnienia w postaci makijażu – koniecznie wypróbuj te propozycje.

ZOBACZ TEŻ: WIADOMOŚĆ OD URBAN DECAY! MARKA WPROWADZA NA RYNEK PIERWSZE KOSMETYKI DO BRWI

Skup się na oczach i wydobądź z nich ich naturalny blask. Na pomoc przychodzi brokat i metaliczne cienie. Cieliste odcienie z odbijającymi światło drobinkami nałóż w kąciku oczu, by optycznie je powiększyć i rozświetlić spojrzenie.

Ale możesz też dodać trochę dramatyzmu i wypróbować złoto-różowej wersji.

Prosty sposób na odświeżenie klasycznego smoky eyes to dodanie odrobiny srebrzystej poświaty.

Różowe delikatne cienie wciąż przyciągają naszą uwagę, a w połączeniu z ciemną wiśniową szminką całość nabiera zupełnie nowego charakteru.

ZOBACZ TEŻ: SMOKEY EYES ZROBIĄ WIELKI POWRÓT NA CZERWONY DYWAN ORAZ ELEGANCKIE PRZYJĘCIA?

Jagoda to nowa czerń. Jeśli w makijażu bardziej stawiasz na usta, koniecznie pokryj ją tym kolorem.

Gigi Hadid może być naszym przewodnikiem jeśli chodzi o makijaż! Jej matowa czerwień na ustach, w połączeniu z rozświetlonymi policzkami to coś, co nigdy się nie znudzi.