Tik Tok to skarbnica pomysłów na domowe kosmetyki. Ale nie tylko! Bo oprócz szybkiej maseczki na piękne, lśniące włosy lub prostego sposobu na cellulit możemy odnaleźć tam sporo innych urodowych sztuczek. Jak optycznie powiększyć usta? Na to pytanie znamy już odpowiedź. Jedna z użytkowniczek Tik Toka podzieliła się swoim sposobem na to, by usta wyglądały na pełniejsze tylko za pomocą kosmetyków do makijażu.

Jak optycznie powiększyć usta? Genialna sztuczka z Tik Toka

Każda z nas marzy o tym, by jej usta wyglądały na pełniejsze, a przy tym zachowały naturalny wygląd. Istnieje sporo sposobów na to, by zbliżyć się do takiego efektu. Jednym z nich są błyszczyki i pomadki z aktywnymi składnikami, które pobudzają krążenie, dzięki czemu usta zyskują piękną, głęboką barwę i lekko się powiększają. Ale jeśli nie należysz do grona miłośniczek tego typu kosmetyków możesz wypróbować inny, prosty sposób. Jak optycznie powiększyć usta inną metodą? Swoim patentem podzieliła się jedna z użytkowniczek Tik Toka. Aby odtworzyć efekt potrzebujesz kremowego bronzera i korektora. To wszystko!

Absolutny hit z Tik Toka. Sposób na cellulit, na który nie wydasz fortuny

Cały sekret opiera się na odpowiednim zaaplikowaniu kosmetyków w konkretne miejsca w kącikach ust oraz tuż nad i pod wargami. Gra cieni sprawi, że usta będą wyglądały na pełniejsze. Odtworzenie sztuczki nie zajmie Ci więcej niż 5 minut! Warto spróbować, bo efekt nie jest przesadzony, a jednocześnie widać wyraźną różnicę – usta są ładnie podkreślone i lekko pełniejsze.

@reiltzz

Look like you have naturally ##biglips ##shading ##biglipschallenge ##conturelikekim ##makeuphacks ##lipshack ##tiktokmakeuphack ##makeuptrick ##lifehacks ##diy

♬ All Around The World (feat. Bryn Christopher) - Matoma