Halsey uwielbia eksperymentować z wyglądem, a jej kontrowersyjne, wręcz awangardowe stylizacje, stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Piosenkarka, prowokując ubiorem, chce sprzeciwić się obecnie panującym, nierealnym do osiągnięcia standardom piękna.
Widzieliśmy ją już z nieogolonymi pachami, tęczową grzywką, czy we fryzurze „na zapałkę”. Teraz jednak postanowiła zaskoczyć czymś innym….

Halsey znów szokuje! Nie uwierzycie, co zrobiła!

Halsey opublikowała na Instagramie nowe selfie, dzięki któremu po raz kolejny znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Tym razem jednak w fotografii ani stylizacji artystki nie ma nic kontrowersyjnego, a więc przeciwnie. Halsey pozuje w naturalnym makijażu, eksponując swoje urocze piegi.

Subtelnie podkreślone rzęsy, usta muśnięte błyszczykiem i odrobina rozświetlacza, podkreśliły atuty gwiazdy, sprawiając, że wyglądała niczym księżniczka z bajki.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Fani byli pod wrażeniem naturalnej urody artystki, twierdząc, ze właśnie w takim dziewczęcym wydaniu prezentuje się najlepiej. I trudno się z nimi nie zgodzić.

Doda bez makijażu. Wygląda jak nastolatka?

Udowodniła, że mniej znaczy więcej?