Halsey słynie nie tylko z niesamowitego głosu, ale również oryginalnej, przyciągającej uwagę urody. To prawdziwa mistrzyni metamorfoz, a jej kolejne pomysły i odważne zmiany wizerunku wywołują wiele skrajnych emocji – od zachwytu po ostrą krytykę.

Halsey poddała się już wielu drastycznym zmianom wyglądu – od różowego pixie, po grzywkę w kolorach tęczy i sięgające do ziemi brązowe pasma.

Halsey znów eksperymentuje z wizerunkiem. Fani: Jak księżniczka!

Zazwyczaj jej spektakularne metamorfozy dotyczą włosów, ale tym razem piosenkarka postawiła na oryginalny makijaż, który w nieprawdopodobny sposób zmienił jej wygląd.

Na tegorocznej edycji American Music Awards gwiazda zaskoczyła swoim nowym, futurystycznym wyglądem. Uwagę przyciągał mocny makijaż oczu w kolorach niebiesko-różowo-pomarańczowych. Ale to nie jedyny element, który wzbudził sporo kontrowersji. Halsey zdecydowała się również na wybielenie brwi, czym zyskała niesamowity efekt.

To nie pierwsza gwiazda, która zdecydowała się na tak kontrowersyjny krok. Kristen Stewrat wybieliła brwi podczas współpracy z Chanel. Jej wygląd również wzbudził wówczas sporo kontrowersji.