Eyeliner to produkt, który na dobre podbił branżę kosmetyczną. Jest makijażowym faworytem od czasów Brigitte Bardot! Do niedawna za najnowszy trend uważano białe i neonowe kreski, ale teraz nadszedł czas na kolejną, nową odsłonę.

ZOBACZ TEŻ: BIO WYPEŁNIACZE – ZASTĄPIĄ BOTOKS?

Pierwszy raz nowy sposób nakładania eyelinera pokazała Kylie Jenner w letniej kampanii Kylie Cosmetics i Ariana Grande w teledysku God Is A Woman. Cały sekret polega na tym, że płynny eyeliner nie jest aplikowany tuż nad linią rzęs, a wzdłuż załamania powieki.

Dla bardziej wyrazistego efektu można również połączyć klasyczną czarną kreskę z błyszczącym, neonowym kolorem nałożonym równolegle na powiece, wzdłuż linii zgięcia.

ZOBACZ TEŻ: PODSTAWOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIASZ, APLIKUJĄC PUDER! PSUJESZ MAKIJAŻ!

Sam sposób aplikacji jest dosyć prosty, najważniejsze jest wybranie odpowiedniego miejsca, ponieważ jeśli narysujemy kreskę zbyt wysoko będziemy wyglądać na zaskoczonych, a jeśli zbyt nisko – nie będzie widać efektu.

Jeśli boisz się tego, że eyeliner spłynie z powiek w ciągu dnia, po prostu przed jego aplikacją nałóż bazę matującą, podkład lub cienie do powiek w neutralnym, cielistym kolorze.

Co Wy na to?

‘God Is A Woman’ out now

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)