Ciepło, cieplej, coraz cieplej… Lato się zbliża, ale my nie chcemy czekać na to, aż się opalimy na Lazurowym Wybrzeżu. Mamy wysokie wymagania, bo biorąc przykład z gwiazd podobne zadanie stawiamy kosmetykom… Mają nas opalić, rozświetlić, rozpromienić, upiększyć. Zobaczcie, jaki efekt osiągają aktorki i piosenkarki.

Co wszystkie panie mają wspólnego? Naturalny kolor włosów i miękkie fryzury – żadnych rzucających się w oczy pasemek, żadnych geometrycznych cięć. Jeśli makijaż, to minimalny. Latem skóra ma odpoczywać razem z nami.

Cameron Diaz

Aktorka kocha plaże i wysiaduje na nich ilekroć ma chwilę.

Jej sposób na letni makijaż – opalona skóra, puder brazujący, czarna kredka do oczu i delikatna plama brzoskwiniowego różu na policzkach.

Jennifer Lopez

Kiedyś zbesztaliśmy ją za pomarańczową, nienaturalną skórę. Tutaj prezentuje się kwitnąco i naturalnie. Wniosek? Nie przesadzajcie z samoopalaczami i pudrami brązującymi, bo mniej może znaczyć więcej. W przypadku Jen całość i tak wygląda słonecznie i ciepło – włosy mają lekko orzechowy odcień, a wzór na sukience mile łączy delikatny, pastelowy turkus i jasny brąz.

Audrey Tatou

Kto powiedział, że kobieta zadbana i modna latem musi być opalona? Francuska aktorka woli zdrowie i naturalny wygląd, niż wielką pogoń za słońcem.

Aishwarya Rai

Ona też nie szuka słońca. Nie musi. Jej Hunduska cera wygląda jak smagnięta promieniami cały rok…

Eva Longoria

Chociaż wiele gwiazd potrafi zrezygnować z mocnego makijażu, ona oko podkreślone mieć musi. Sztuczne rzęsy nawet w upale. Szminka jednak blada, no i Eva pozuje na czerwonym dywanie, więc jest to w pełni uzasadnione.

Diane Kruger

Nieskazitelna, złocista cera i letnia, beztroska fryzura. Nic tu nie jest przesadzone.

Obawiamy się, że to pierwsze to zasługa genów, a nie kosmetyków.