Karnawałowa kolekcja Glam Stars to ostatnia propozycja od ArtDeco.

Rozświetlający puder z pędzlem i specjalnym dozownikiem to nie nowe ale bardzo wygodne rozwiązanie i na szczęście ArtDeco trzyma się dobrych pomysłów. Puder nakłada się dziecinnie prosto – nic się nie rozsypuje, nie kruszy, a dzięki temu nie znajdujesz wszędzie brokatowych drobinek. Puder idealnie ozdobi zarówno twarz, ciało i włosy.

Rozświetlacz w kamieniu nadaje się do powiek czy policzków. Możesz go także nakładać pędzlem do pudru na dekolt i ramiona. Do wyboru są trzy odcienie w puderniczce z lusterkiem. Jasne odcienie – złoty i srebrny – są idealne jako rozświetlacz do powiek lub skroni. Brązowym cieniem wyczarujesz błyszczące refleksy na policzkach i mocniej zaakcentujesz oczy.

W limitowanej serii Glam Stars znajdziesz także metaliczno-perłowe pomadki do ust, błyszczyki z brokatowymi drobinkami i aplikatorem z gąbką oraz kredkę do oczu i eyeliner z brokatem. Przydymiony makijaż oczu stworzysz dzięki czterem nowym odcieniom pudrowych cieni. Bo kto powiedział, że smokey eye to tylko czerń. Masz do wyboru także dwa nowe odcienie lakierów do paznokci – w srebrze i złocie.

Kolekcja ArtDeco to najnowsze trendy podane w taki sposób, że można w tym wyjść na ulicę. Bez ekstrawagancji, ale na pewno nie nudno.

Czytaj więcej o trendach w makijażu!