Czerwony dywan to nie tylko okazja dla gwiazd, by zaprezentować się światu, ale też kopalnia inspiracji urodowo-modowych. Jagodowe usta, szklane włosy i wiele innych trendów, które gościły w zeszłym sezonie były zaczerpnięte w największych gwiazdorskich imprez. W przypadku SAG Awards 2019 było podobnie.

ZOBACZ TEŻ: MĘŻCZYŹNI W ŚWIECIE MAKIJAŻU – POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZYCH MAKIJAŻYSTÓW Z INSTA

I chociaż zawsze zachwycamy się pięknym wyglądem Mandy Moore albo Emily Blunt to ta debiutantka dała swoim starszym koleżankom prawdziwą lekcję stylu.

Mowa o Lucy Boynton czyli gwiazdę najnowszego filmowego hitu Bohemian Rhapsody , dzięki której znowu pokochaliśmy minimalistyczny makijaż oczu.

Młoda aktorka nie zdecydowała się na typowe kocie oko, ale postawiła na zupełnie nowe spojrzenie na tę klasykę makijażu. Jej kreski rozciągają się nad zgięciem oka i w wewnętrznym dolnym kąciku tworząc coś niesamowitego!

Minimalistyczny makijaż uzupełniła uroczą i niezwykle modną kokardką wpiętą w platynowe włosy. Prosty, ale efektowny wygląd przyciąga uwagę. Ten trend z pewnością szybko przeniesie się na ulice.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN W GRZYWCE. FANI SĄ ZACHWYCENI SPEKTAKULARNĄ ZMIANĄ!

Jak Wam się podoba?