Katherine Langford, aktorka znana z hitu Netflixa 13 powodów, ma szansę stać się prawdziwą ikoną stylu. Gwiazda zachwyciła oryginalnym lookiem na gali American Music Awards, udowadniając, że nie boi się eksperymentów i z powodzeniem może wyznaczać trendy.

Halsey pokazała się w dziwnym makijażu. Co się stało z jej brwiami?

Langford zaprezentowała się w iście ognistym wydaniu, wybierając czerwień na motyw przewodni stylizacji. Efektowną suknię właśnie w tym kolorze, uzupełniła makijażem w tym samym mocnym odcieniu, który zdaniem makijażystów może stać się jednym z najgorętszych trendów sezonu.

Zimą malujemy usta na TEN kolor. Zaskakujący trend w makijażu

Mocno przydymione czerwienią oczy, naprawdę przykuwały uwagę. Makijażystka aktorki Fiona Stiles, połączyła je z naturalnymi ustami, muśniętymi błyszczykiem i odrobiną różu na policzkach.

Disco Lips to nowy gorący trend w makijażu ust

Odważny makijaż to jednak nie jedyny zaskakujący element stylizacji Langford. Na uwagę zasługiwała też jej oryginalna fryzura. Włosy aktorki zebrane na karku w subtelny koński ogon i gładko zaczesane z przodu, ozdobione były małymi złotymi koralikami, tworząc w ten sposób naprawdę interesującą interpretację korony.

Kosmetyki do makijażu wolne od okrucieństwa. Przegląd najlepszych formuł

Nieoczywisty look Langford spotkał się z wielkim uznaniem zarówno stylistów, jak i fanów aktorki, którzy przewidują, że ma ona szansę stać się prawdziwą trendsetterką.