Kredka lub pomada to najczęstsze kosmetyki do stylizacji brwi. Lekkie skorygowanie kształtu i wypełnienie włosków sprawiają, że spojrzenie zyskuje na wyrazistości, a cały makijaż prezentuje się o wiele lepiej.

Podkreślone brwi od wielu sezonów są nierozłącznym elementem tworzenie make up’u, ale sam sposób ich stylizacji właśnie wkracza na zupełnie nowy poziom.

Trzy złote zasady malowania brwi

Glass Brows to nowość, która po raz pierwszy pojawiła się na New York Fashion Week. Zamiast typowych kosmetyków, makijażystka Gucci Westman zaaplikowała na brwi nawilżającą szminkę, dzięki czemu zyskała efekt pełnych, pięknie podkreślonych i błyszczących włosków.

Glass Brows nawiązuje do efektu szklanej, świetlistej skóry. Oprócz szminki, Westman nałożyła na brwi modelek odrobinę kredki w kolorze grafitu, by uwydatnić efekt i lekko przyciemnić włoski.

Na ratunek brwiom. jak przyspieszyć ich odrastanie?

Kolejnym trikiem makijażystki jest tworzenie delikatnego konturu, który uzyskuje dzięki temu, że kolor nie wychodzi poza krawędzie włosków. Westman przyznała, że podczas stylizacji specjalnie nie maluje skóry wokół brwi, by całość wyglądała naturalnie.