Tym razem kolejna porcja ubiegłotygodniowych fryzur i makijaży gwiazd.

Wszystkie dość zróżnicowane – co akurat nas cieszy.

Letni look można jak widać rozumieć na wiele sposobów. Od ekstremalnego (patrz Kelly Brook) po nietknięty opalenizną (jak u Jessiki Biel).

 

Anna Lynne McCord w prostych włosach, z akcentem na usta – choć są w kolorze łagodnego różu, stanowią mocny element makijażu, a wszystko to dzięki silnie połyskującemu błyszczykowi.

Oko pięknie podkreślone kakaowym cieniem i czarnym eyelinerem.

Jessica Biel na czerwonym dywanie nosi minimum makijażu – spod podkładu prześwituje skóra. Widać, że korektor pod oczami nałożony jest również w minimalnej ilości.

Brwi ułożone, ale nieumalowane, rzęsy pociągnięte zaledwie jedną warstwą delikatnego tuszu.

Jedynie szminka ma mocny, pomidorowy kolor – średnio korzystny w wypadku takiej jasnej cery.

Włosy również ułożone w prostą, skromną fryzurkę. Całość wygląda tak, jakby gwiazda na wielkie wyjście szykowała się sama?

Eva Mendes w dwóch wersjach: pierwsza z ciemniejszym podkładem i niebieskim eyelinerem na górnej powiece.

Drugi makijaż jest znacznie bardziej udany: neutralny, ale makijaż oczu wykonany brązami i szarościami, do tego pomadka w kolorze herbacianego różu, policzki muśnięte zbliżonym do szminki odcieniem. Świeżo i kobieco.

Kelly Brook chce wyglądać, jak uosobienie wakacyjnego klimatu. Przesadziła, bo pomarańczu jest tu za dużo. Oranżowy kolor ma nie tylko sukienka i usta, ale też skóra.

Mocny makijaż oczu sprawia, że całość wygląda ciężko.

Selena Gomez to wręcz katalogowy przykład pani zimy. Jasna, porcelanowa cera i ciemne włosy. Doskonale wie, że w fioletach i zimnych różach wygląda znakomicie.

Heidi Klum w podobnych fryzurach wygląda rewelacyjnie – takie uczesanie eksponuje czoło i kości policzkowe, dlatego świetnie wygląda w nich mocno podkreślone oko.

Lea Michelle stosuje się do nowego trendu – rzęsy nosi umalowane tak, by były posklejane w kępki. To daje mocny, wyrazisty efekt i skupia uwagę na oczach. Dlatego usta (tak, jak tutaj) powinny być umalowane szminką w neutralnym kolorze.