Co byś powiedziała na to, by kwiaty, zamiast zdobić wnętrze domu, pojawiły się również w Twoim makijażu? Floral Eyeliner jest czymś, co wprowadzi odświeżenie i wiosenny klimat w Twoim wyglądzie.

Kwiaty to bardzo wdzięczny temat również w świecie mody. Prezentują się pięknie jako wzór na sukienkach maxi, ale mogą być też uroczą ozdobą manicure. Skoro ich popularność nie słabnie, może warto spróbować wykorzystać je także w świecie makijażu.

Domowy róż do policzków zamiast drogeryjnych kosmetyków. Idealne dopasowanie gwarantowane

Najnowszy trend Floral Eyeliner to połączenie klasycznej czarnej kreski z delikatnymi zdobieniami w kształcie malutkich kwiatków. Efekt jest niesamowity! A jeśli obawiasz się, że taki makijaż będzie zbyt skomplikowany – niepotrzebnie. Jeśli jesteś mistrzynią w zrobieniu perfekcyjnej kreski, dodanie kwiatków zajmie Ci tylko chwilkę.

Z miłości do planety. Redakcyjny przegląd szamponów w kostce

Pamiętasz trend, który polegał na dodaniu minimalistycznych kropek na dolnej powiece? Teraz musisz zrobić to samo, tyle że zamiast jednej musisz stworzyć ich więcej tak, by wyszedł z tego piękny kwiat. Oto kilka inspiracji, które pomogą Ci zacząć: