Rihanna powoli odsłania przed nami kolejne kolory Stunna. Niedawno pisałyśmy dla Was o delikatnym, brzoskwiniowym odcieniu Unbutton, a teraz nadszedł czas na coś bardziej drapieżnego…

Pierwsze trzy odcienie zaprezentowane przez Riri to lekki fiolet, różu i brąz. Ale ten kolor Stunny to coś, czego nie mogliśmy się doczekać. Ciekła, matowa czerń o nazwie Uninvited jest idealna na nadchodzące halloween, a dla kobiet, które uwielbiają mocny, wyrazisty makijaż sprawdzi się również w innych okolicznościach.

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY, TRZECI KOLOR STUNNA OD FENTY BEAUTY!

Musiałam się upewnić, że mamy jedną gładką, bogatą i czarną stunnę, która jest idealna dla wszystkich odcieni skóry napisała na Instagramie Riri.

Jeśli znacie formułę Stunny to wiecie, że jest ona tak trwała jak tylko to możliwe. Po jedzeniu i piciu pozostaje na ustach bez zmian. A w przypadku tak ciemnego koloru będzie to bardzo dużą zaletą.

ZOBACZ TEŻ: NOWY TREND W MAKIJAŻU – CRYSTAL MAKE UP. TO NOWA ALTERNATYWA DLA BIŻUTERII?

Riri nie boi się nosić (i tworzyć) nowych odcieni szminek, które są niekonwencjonalne. Fenty Beauty oferuje Ci również zieloną szminkę o nazwie Midnight Wasabi, dwa niebieskie odcienie oraz fioletowy o nazwie One of the Boyz.

Wszystkie są dostępne w Polsce, w perfumeriach Sephora.