Konturowanie twarzy pozwala nam ukryć mankamenty naszej urody – właśnie dlatego tak wiele kobiet je uwielbia i stosuje na co dzień. Dzięki odpowiednio nałożonym kosmetykom możecie wyszczuplić twarz, uwypuklić kości policzkowe, zwęzić lub wyprostować nos. Dobrze nałożony bronzer może także zamaskować podwójny podbródek. Mamy dla Ciebie genialny trik na konturowanie!

Ciekawe kosmetyki do makijażu i pielęgnacji oraz piękne zapachy. Urodowe nowości w Sinsay

Podwójny podbródek

Podwójny podbródek jest zmorą wielu osób i nie jest zależny od tego, kto jaki rozmiar nosi. Czasem pojawia się z wiekiem, a czasem jest to po prostu kwestia naszej urody. Mimo że może rodzić w nas kompleksy, to wszystko możesz zakryć umiejętnym makijażem. Wystarczy, że nałożysz w odpowiednich miejscach bronzer, aby uzyskać efekt wyszczuplenia i wymodelowania twarzy. Jak zrobić prawidłowo? Wystarczy drobna zmiana, która da fenomenalne efekty. Trik na konturowanie pochodzi od jednej z kobiet prowadzących typowo urodowe konto na Instagramie.

Wiosenne nowości kosmetyczne do makijażu i pielęgnacji. Najciekawsze produkty wybrane przez REDAKCJĘ

 

Trik na konturowanie

Po pierwsze pamiętaj, aby używać do tego chłodnych odcieni brązu. Unikaj także tych produktów, które mają błyszczące, rozświetlające wykończenie. Postaw na pełen mat w chłodnym kolorze, najlepiej używaj kosmetyku w płynie. Właśnie on da efekt cienia! Konturując jedno miejsce na twarzy nie możesz zapominać o reszcie – jeśli wykonturujesz tylko podbródek, będzie to widoczne i karykaturalne. Precyzyjnym pędzelkiem zaaplikuj kremowy bronzer pod linią żuchwy, tworząc kształt małego trójkąta, a następnie obrysuj żuchwę, tworząc pożądane rysy. Całość dokładnie rozblenduj gąbeczką, aby kosmetyk wtopił się w Twoją skórę, tworząc możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Aby wyostrzyć efekt, zrób baking nad oraz pod zaaplikowanym bronzerem. Gotowe!