Gładka, miękka i idealnie rozświetlona skóra to coś, co kochają wszyscy – od modelek, po aktorki, blogerki urodowe i wszystkie kobiety, które po prostu lubią nosić makijaż. Promienna skóra wygląda zdrowo i daje naturalny efekt, nic więc dziwnego, że to kolejny wielki trend, który utrzymuje się z nami już od kilku dobrych sezonów i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić. Wręcz przeciwnie – rozświetlenie doczekało się właśnie nowej odmiany a jest nią dumping skin!

ZOBACZ TEŻ: MĘŻCZYŹNI W ŚWIECIE MAKIJAŻU – POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZYCH MAKIJAŻYSTÓW Z INSTA

Dumpling skin daje efekt miękkiej, ultra nawodnionej, soczystej cery. A twórczynią tego trendu jest makijażystka Nam Vo, która pokazuje jak stworzyć efekt doskonałej skóry na swoim Instagramie, a sam hasztag dewydumplings już staje się viralem.

A jak szybko osiągnąć taki efekt? Zazwyczaj robimy nasz makijaż na zupełnie suchej skórze, ale makijażystka twierdzi, że to błąd. Dla lepszego efektu dobrze jest, kiedy skóra jest jeszcze lekko wilgotna (i dobrze nawilżona). Pigmenty w rozświetlaczu lepiej się rozprowadzą i wsiąkną dużo głębiej.

A dla jeszcze lepszego efektu dobrze jest zaaplikować płynny rozświetlacz, a na koniec wzmocnić efekt pudrowym wykończeniem.

ZOBACZ TEŻ: KOSMETYCZNY KOKTAJL CZYLI JAK MIESZAĆ PRODUKTY, BY STWORZYĆ MAKIJAŻ IDEALNY

Spróbujecie?