Wiele kobiet może cieszyć się gładką skórą. Inne cierpią, ponieważ matka natura nie była dla nich zbyt łaskawa. Niedoskonałości powodują, że podkładu idealnego szukają latami. Rezygnacja z tej części makijażu byłaby niezwykłym odciążeniem, jednak dla wielu kobiet podkład wciąż pozostaje sposobem na poprawę pewności siebie.

Kosmetyki najnowszej generacji pracują nad wyglądem naszej skóry ciężej niż kiedykolwiek. Rynek zapełnia się nowymi produktami w zatrważającym tempie. Podczas poszukiwania ideału kobiety napotykają trudności już na samym początku. Ilość proponowanych przez rynek podkładów jest tak wielka, że ciężko jest nawet zacząć poszukiwania. Dla kobiet, które kochają się w kosmetykach luksusowych, stworzono podkład o niezwykłych właściwościach.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC POKAZAŁA, JAK APLIKUJE PODKŁAD W SPREJU. W KOMENTARZACH AFERA!

Słoik w kolorze szampana z klejnotami odbija promienie słońca, a kiedy się go otwiera, rozbrzmiewa śpiew chóru aniołów… Wróćmy jednak do rzeczy. Podkład Cle de Peau’s w branży kosmetycznej zwykło się nazywać najdroższym podkładem świata. Kosztuje 250 dolarów, a przyjemność jego testowania mają jedynie giganci, tacy jak Tati i Jeffre Star.

Dlaczego jest aż tak drogi? No cóż, złota, jedwabna esencja i wygładzająca, japońska perła oraz reszta luksusowej formuły okazują się długotrwałe i imponująco promienne w recenzjach. Podobno podkład wchłania się w skórę jak napowietrzone masło i doskonale pokrywa niedoskonałości.

ZOBACZ TEŻ: MIAŁYŚCIE WĄTPLIWOŚCI, ŻE TEN PODKŁAD DZIAŁA CUDA? OBEJRZYJCIE TEN FILM DO KOŃCA

No cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz planowała zaszaleć, to produkt, który zdecydowanie warto przetestować. Zwłaszcza że jego recenzje brzmią naprawdę zachęcająco.

Wydałabyś tyle na podkład?