Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przez nas dzień. Z przyjemnością informujemy, że dziś swoją premierę ma zupełnie nowa, odmieniona Zeberka. Jesteśmy z Wami już od 12 lat, a zmiana szaty graficznej jest naturalnym następstwem naszego rozwoju. Kładziemy nacisk na uporządkowanie treści i łatwość w poruszaniu się po stronie, dlatego nowa Zeberka jest bardziej przejrzysta i nowoczesna, a działy tematyczne lepiej wyeksponowane. Czytelne galerie, podział na nowe kategorie oraz sekcje specjalne – to zmiany, z których możecie korzystać już dzisiaj. Chcemy podkreślić ogromną siłę, zaangażowanie i kobiecą solidarność, dlatego serdecznie zachęcamy Was do współtworzenia serwisu.

Nowa Zeberka to cały szereg artykułów o niezwykle kobiecej tematyce. Znajdziecie tu między innymi artykuły o najgorętszych beauty trendach, recenzje kosmetyków, porady pielęgnacyjne oraz publikacje na temat mody. Całkowitą nowością jest kategoria umysł. Wychodzimy z założenia, że wizerunek to zaledwie ułamek tego, co definiuje kobiece piękno. W trosce o przyszłość planety stworzyłyśmy sekcję kosmetyki naturalne, gdzie wspólnie zastanowimy się nad najlepszymi rozwiązaniami dla skóry. Kontynuujemy cykl artykułów o zero waste i domowych kosmetykach.

Wierzymy, że piękno nie ma granic, a każda kobieta gromadzi w sobie siłę i determinację, by podjąć się próby zmiany świata na lepsze. Zapraszamy zatem do zgłębiania autorskich cyklów, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej w polskim internecie. Obok tematyki ściśle związanej z pielęgnacją i makijażem natraficie na publikacje przedstawiające krytyczny punkt widzenia na ważne społecznie, poruszające zagadnienia związane z otaczającą nas rzeczywistością i zmianami, których częścią chcemy być my, kobiety.

Zaangażowanie i wsparcie, którym do tej pory nas obdarzałyście, jest dla nas bardzo cenne. W kategorii wasze recenzje to Wy stajecie się ekspertkami. Odkryłyście ostatnio niezwykły kosmetyk? A może macie przepis na domową maseczkę lub cenną wskazówkę kosmetyczną? To przestrzeń, którą budujemy wspólnie na kobiecych doświadczeniach i serdeczności. Liczy się tu każda opinia oraz każdy głos dlatego, jeśli chcecie opowiedzieć własną historię, napisać recenzję kosmetyków lub podpytać o radę – śmiało, napiszcie do nas na adres redakcja@zeberka.pl lub dajcie nam znak za pośrednictwem Instagramu (#zeberkapl).

ODKRYJ NOWĄ ZEBERKĘ

Dziękujemy, że z nami jesteście,
Zespół Zeberka.pl