Drew Barrymore nie stroni od zdjęć bez makijażu. Aktorka słynie z niezwykłego poczucia humoru oraz wysokiego poczucia własnej wartości. Wypuściła na rynek własną linię kosmetyków, choć sama na co dzień unika nakładania grubej warstwy makijażu. W tym tygodniu opublikowała kolejne zdjęcie bez make-upu. Tym razem namówiła do tego również swoją koleżankę po fachu Cameron Diaz.

Aniołki Charliego opublikowały na Instagramie zdjęcie, na którym pozują uśmiechnięte, swobodne i pewne siebie. Obok fotografii przyjaciółek znalazło się kilka zobowiązujących hasztagów, a wtym #nofilter, #nomakeup oraz #SUNSCREENALWAYS.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PLATYNOWYCH WŁOSACH PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND TEGO SEZONU!

Podczas dorocznej imprezy Beautycon Festival w Los Angeles w jednym z wywiadów aktorka objaśniła zdjęcie.

Cameron i ja jesteśmy jak siostry. Widujemy się cały czas, więc zdjęcie uwieczniło nasz kolejny wspólnie spędzony dzień, ale chciałam się nim podzielić, bo ją kocham. To prawdziwe najlepsze przyjaciółki- uśmiechnięte, pełne słońca i oczywiście pokryte kremem z filtrem.

Gwiazda ujawniła również, że czują się dobrze bez makijażu, dlatego starają się unikać go jak najczęściej. Wspaniale obserwuje się dwie gwiazdy kina, które nie zwodzą fanów i rzeczywiście wspierają ruch no make up. To kolejne zdjęcie, które przybliża nas do ery, kiedy to zdjęcia w pełnym makijażu są czymś wyjątkowym, a nie odwrotnie.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PLATYNOWYCH WŁOSACH PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND TEGO SEZONU!

Co wy na to?

#nomakeup #nofilter #oldschoolsisters #playdate #dayoff #friday #SUNSCREENALWAYS

Post udostępniony przez Drew Barrymore (@drewbarrymore)