W ostatnim czasie marki kosmetyczne gwiazd powstają jak grzyby po deszczu. Jedną ze sław, które postanowiły zabawić się w kosmetyki, jest aktorka Drew Barrymore. Próbując promować swoją linię kosmetyków własną twarzą, napotkała opór ze strony internautów. Hejterzy byli bezlitośni

20 kwietnia aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w pełnym makijażu. W opisie zaznaczyła, że wykonała go kosmetykami marki Ultra Beauty. Cudowne metaliczne cienie do powiek oraz szminka miały wykreować look z lat 90. Internauci postanowili zmarnować trochę swojego czasu i boleśnie skrytykowali zdjęcie gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: KOURTNEY KARDASHIAN POCHWALIŁA SIĘ MAKIJAŻEM. INTERNAUCI TWIERDZĄ, ŻE „OSZALAŁA”

Według osób wypowiadających się w komentarzach Drew wygląda staro. Co więcej, jednogłośnie stwierdzili, że makijaż wykonany jest źle i na pewno nie jest to dobra promocja dla jej najnowszej linii. Idź umyć twarz– to jeden z najdelikatniejszych komentarzy.

Oczywiście wszystkie te opinie były całkowicie nieuzasadnione. Z wielu powodów. Każda kobieta, w tym celebrytki, mogą nosić makijaż, w którym się sobie podobają. Sugestie internautów dotyczące tego, co naprawdę jest piękne, były po prostu nie na miejscu. Jaki z tego morał? Być może Drew nie zaprezentowała na tym zdjęciu typowego dla Hollywood looku. Jedno jest pewne: jej wygląd nie powinien być komentowany w ten sposób.

ZOBACZ TEŻ: 4 RZECZY, KTÓRE POWINNAŚ WZIĄĆ POD UWAGĘ, WYBIERAJĄC PODKŁAD

Co o tym sądzicie?

NEW YORK @ultabeauty @flowerbeauty #FLOWERBeauty

Post udostępniony przez Drew Barrymore (@drewbarrymore)