Wiosenny makijaż skupia się na lekkich formułach. Cięższe matowe podkłady, zastępujemy delikatnym kremem BB i stawiamy na cerę pełną naturalnego blasku. Podczas gdy zimowe trendy skupiają się głównie na kryciu i pudrowych konsystencjach to właśnie wiosną możemy zaszaleć z kolorem. A najnowsza propozycja od Dove Cameron wygląda bardzo obiecująco.

Amerykańska aktorka postanowiła podzielić się swoją propozycją na wiosenny makijaż oczu, który wygląda bardzo oryginalnie. A wszystko za sprawą nieoczywistego połączenia kolorów – połyskującego grafitu i neonowej pomarańczy.

Dove Cameron oddaje hołd zmarłemu przyjacielowi. Mocne przesłanie aktorki

To dosyć mało spotykana kombinacja, która jednak okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wyrazista pomarańcz sprawia, że spojrzenie nabiera blasku i świeżości, podczas gdy metaliczny cień w zewnętrznych kącikach oczu dodaje charakteru i wyrazistości. Całość została uzupełniona delikatnym makijażem ust i klasyczną czarną kreską. To nowa propozycja na wiosenny makijaż od gwiazdy. Musimy przyznać, że wygląda rewelacyjnie!